Kurz skutečné služby

Práce mnohdy nepřináší pocit spokojenosti a radosti.
Mnozí se s tím smíří. Vy se s tím však smířit nemusíte.

Učiňte svůj pracovní život takovým, po jakém toužíte. Již ne hledání důvodů, proč to právě ve vašem případě nejde, nýbrž poznání způsobů, které vám umožní žít dobrý život i v práci.
K žádoucí změně může dojít, aniž byste museli měnit zaměstnavatele nebo profesi. Dejte si šanci prožít pocit naplnění, radosti a smysluplnosti tam, kde zrovna jste. Uvědomíte-li si, jak můžete skutečně sloužit sobě, klientům i kolegům, objevíte nový smysl tam, kam jste doposud chodili hlavně kvůli penězům.

Co je skutečná služba

Věřím, že práce každého z nás může být smysluplně stráveným časem. V práci můžeme zažívat pocit naplnění i přes nepříznivé okolnosti, které se zdají být neovlivnitelné. K tomu je však třeba si uvědomit, jaký vy sami máte na danou situaci vliv a s odvahou jej použít. Možná se vám při čtení těchto řádků jeví tato proměna jako nereálná. Chápu, i já jsem obdobnými pochybnostmi prošla, ale přesto jsem se to rozhodla vyzkoušet. Odměnou za toto odhodlání mi byla vlastní spokojenost, nadšení mých klientů a radostná a efektivnější spolupráce s kolegy. To vše mělo také velmi pozitivní vliv na mé příjmy.

Naučte se, jak stát pevně ve své síle, jak bez obav, ale citlivě, komunikovat své názory a pozvolna proměňovat atmosféru svého pracovního prostředí. Každý z nás má možnost stát se nositelem změny a leaderem, který inspiruje ostatní, bez ohledu na pozici, kterou ve své práci zastává.

Možná jste již několikrát změnili svého zaměstnavatele či pozici, a přesto to stále není ono? Začněte znovu tvořit svůj pracovní život a udělejte si ho takovým, o jakém jste vždy snili. Poznejte cesty, díky nimž budete schopni dokázat i zdánlivě nemožné. Pokud v práci usilujete o reálnou změnu, pak je pro vás tento kurz ideálním vykročením k tomu, aby se vaše práce stala skutečnou službou. Službou sobě, klientům, kolegům i ostatním, s nimiž se v pracovním životě setkáváte.

Skutečná služba je

 • nekonvenční přístup k plnění pracovních povinností, který přináší pocit radosti a naplnění

 • cesta k dosažení skvělých finančních výsledků při zachování vnitřní spokojenosti

 • odhodlání komunikovat otevřeně i v náročných situacích

 • skutečný zájem o klienta

 • prostředek ke zvýšení loajality vašich zakázníků

 • návod, jak zůstat sám sebou a jak si práci užít

 • spoluzodpovědnost za dění v rámci firmy a aktivní účast na něm

Larisa Francírková

Larisa Francírková (*1973) vystudovala obor politologie a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK. Po několikaletém působení ve státní sféře a v neziskovém sektoru pracovala 3 roky v oblasti telekomunikací (NOKIA) a pojišťovnictví (RENOMIA). Ve společnosti RENOMIA se věnovala 7 let lokálnímu a mezinárodnímu obchodu a následně se stala ředitelkou komunikace. V současné době působí již 6 let jako koučka a konzultantka v čekých i zahraničních společnostech. Zaměřuje se zejména na oblast leadershipu a na řešení problematiky spojené se zvyšováním kvality služeb v různých oblastech obchodu a podnikání.

www.francirkova.cz

Co Vám tento kurz přinese?

 • ujasníte si, kdy zažíváte pocit smysluplnosti a spokojenosti

 • dozvíte se více o sobě a o stavu, ve kterém jste schopni si svou práci užít

 • šanci na zlepšení vaší finanční situace

 • ujasníte si základní principy otevřené komunikace, která vám umožní zlepšit vztahy s vašimi kolegy a klienty

 • zjistíte, jak se stát skutečným leaderem a jak inspirovat ostatní

Místo konání: Klimentská 1, Praha 1

Co říkají účastníci kurzu

Zúčastnil jsem se jako pozorovatel podobného Larisčina kurzu pro naše obchodníky. Bylo krásné vidět, jak i ti největší „skeptici“ v týmu postupně roztávají a začínají se o obsah kurzu stále více zajímat. Nejde totiž o nějaké techniky, jak něco změnit navenek. Jde o hluboké otázky, které zajímají naprostou většinu z nás, a to nejen v práci. Jejich zodpovězení umožňuje uvolnění zamrzlé vnitřní energie a získání větší vnitřní svobody a síly. Jde o skutečné hodnoty, podle kterých se, ať chceme nebo nechceme, řídí ve skutečnosti náš život.

Stanislav Bernard
Rodinný pivovar BERNARD

Koučink s Larisou mi otevřel mysl a změnil pohled na vše, co dělám. Ráno nevstávám s tím, že musím do práce. Těším se z každého dne v přátelském týmu a dělám to, co mě nesmírně baví již 8 let. Nemusela jsem měnit zaměstnavatele ani partnera, ani sebe, stačilo jen změnit pohled na svět. Má práce není jen práce, je to součást mého života. A toto není klišé, to je štěstí!

Karla Malíková
Chateau Mcely

Díky Larise a jejímu vedení si uvědomíte, co je v životě skutečně důležité. Uvědomíte si, že to, co v práci i mezi přáteli hledáte, jsou obyčejné lidské vlastnosti jako je laskavost, spolehlivost, pokora a úcta, které jsou v dnešní uspěchané době tak vzácné. Díky Larise je začnete sami žít intenzivněji a vědomě je tak nabízet ostatním.

Iva Kuchařová
Biopekárna Zemanka

Spolupráce s Larisou mně a mé firmě natolik změnila pohled na věci, že se nám práce stává opravdovou radostí.

Vlastislav Novotný
Infinit wellness centra www.Infinit. cz

Díky koučinku s Larisou na téma Skutečná služba jsem si naplno uvědomil jaký potenciál naše firma má.

Vlastimil Roun
Proton Therapy UK Ltd.

Při práci s Larisou jsem se naučil být pevnější v jednáních, která vedu, ale přesto neztratit vlídnost. Vedle finančních výsledků mi tento přístup přináší pocit radosti a vnitřní jistoty.

Radek Botoš
Breezy

Napište mi

Larisa Francírková
+420 602 120 339
larisa@francirkova.cz

 • Dle dohody